Červen 2009

Simona

21. června 2009 v 20:35 | Lenušik
5.Květen
Na chatu jsem se seznámil s jednou úplně prima holkou. Je úplně skvělá a úžasná. Myslím, že je úplně super.

16.Květen
Dneska mi napsala, že se jmenuje Simona a že je blond, štíhlá a upřímná. Asi jsem se zamiloval.

17.Květen
Celou noc jsme prochatovali a ona mi potom dala svoje číslo na mobil. Hned zítra si musím koupit mobil.

18.Květen
Odpoledne po škole jsem si běžel koupit mobil za peníze z prasátka co jsem měl na kolečkové brusle. Ale doma jsem zjistil, že vůbec nefunguje. Tak jsem šel zpátky do toho elektra a ta prodavačka mi řekla, že tam musím strčit svoji Simku. Jak může vědět, že mám holku? A jak může vědět jak se jmenuje?

19.Květen
Dneska ráno mi to všechno docvaklo. Ta prodavačka z elektra je moje Simonka. Flirtovala se mnou a já to nepoznal. Já hlupák. Sice nemá blond vlasy, ale to určitě tehdá napsala jenom aby mě zmátla. Ta rošťanda.

20.Května
Dneska jsme si na chatu povídali o tom, čím by jsme chtěli být. Ona řekla, že by chtěla být herečkou. Já jsem zavtipkoval a napsal, že jsem myslel, že je jako přes to elektro. A ona dělala jakože to nechápe. Tak fajn budu s ní dál hrát tu hru.

21.Květen
Dnes jsem šel za Simonkou do elektra. Donesl jsem jí bonbonieru a do ní dal dopis. Píšu v něm, jak moc se mi líbí a že už se těším až se zase sejdeme na chatu.

22.Květen
Zeptal jsem se Simonky na chatu, jak jí chutnala ta bonboška a zase dělala, že o ničem neví. Já mám strašně rád její humor. Ona je vždycky tak přesvědčivá. Jsem zamilovanej.

23.Květen
Dneska je sobota a to maj v elektru zavřeno, takže nemůžu jít navštívit Simču. Můžu až v pondělí. Doufám, že bude aspoň na chatu.

24.Květen
Simča mi nabídla abychom se sešli. Řekl jsem, že za ní dojdu do elektra. A zase dělala, že neví o co se jedná. Trochu jsem jí vynadal, protože už mě to nebaví. Urazila se a řekla, že jsem divnej. Tak to ne. Zítra půjdu do elektra a omluvím se. Samozřejmě, že za nic nemůžu, ale ženský to tak mají rády.

25.Květen
Odpoledne jsem přišel do elektra a Simča na mě hned začala křičet, že jsem perverzní spratek a že se mnou na žádnou chatu nepojede. Na jakou chatu? Tak jsem jí teda řekl, že jsem se v ní hrozně zklamal a tak. Hrozně jsem se v ní zklamal.

26.Květen
Všechno je blbý. Dneska mám narozky a myslel jsem, že těch třináct svíček sfoukne Simča se mnou. Ach jo. Ale dneska jsem se seznámil s jednou holkou na chatu. Jmenuje se Jiřina a je úplně skvělá a úžasná. Myslím, že je úplně super.